יש שאלות?

האתרים של סוויץ' בנויים במערכת התוכן האירופאית היוקרתית UMBRACO. חשוב להבין, להבדיל מוורדפרס, אומברקו אינה בנויה מתוספים ולכן היא מהירה, גמישה, נוחה וחזקה יותר ובעצם מאפשרת לפתח אתרים בלתי מוגבלים ומתוחכמים, וגם אתרים קטנים וחכמים. אתרי המותגים בגדולים באירופה בנויים באומברקו – מייקרוסופט, SONY, מרצדס בנץ, קבוצת קרלסברג, היינץ, המגזין ווג ועוד, וזה לא במקרה. תוכלו לקרא עוד על היתרונות של אומברקו כאן.

בניית אתר באומברקו נחשבת ליקרה מכיוון שמדובר במערכת מורכבת, עם אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות, שמצריכה שעות תכנות ומתכנתים מומחים למערכת. אנחנו בסוויץ', הצלחנו להוזיל באופן משמעותי את אתרי האומברקו ולהפוך אותם לנגישים לכל אחד, בזכות פיתוח סטארט אפ מהפכני ששקדנו עליו חודשים רבים.
נכון שאנחנו מציעים אתרים מוכנים לעסקים שונים, לפי תחום העיסוק שלכם. עם זאת, חשוב מאד לציין, שלא כמו בפלטפורמות אחרות שמציעות אתרי תבנית – אצלנו, כשאתם רוכשים את האתר הוא אך ורק שלכם. לא תראו את העיצוב הזה בשום מקום אחר! כך, שאתם יכולים ליהנות מכל היתרונות של אתר מוכן, פחות כאב ראש, זול יותר, חוסך המון זמן ולהבטיח לעצמכם שהאתר שלכם הוא ייחודי ומקורי.
תלוי מה הצורך שלך. אם תרצה שיהיה באתר שלך בלוג, חנות או אגף שירותים עשיר – מיניסייט, שהוא למעשה דף אחד ארוך, לא יתאים לכם. מיניסייט מתפקד באופן דומה לדף נחיתה, הוא מציג אתכם, את היתרונות של העסק שלכם ומעודד יצירת קשר או השארת פרטים. באתר מלא יש אפשרויות רבות יותר להציג עמודים נוספים ולהרחיב לגבי כל שירות או מוצר שאתם מציעים.
כשיש לכם אתר אתם בעצם שומרים על השרת את הקבצים שלכם – תמונות, מידע או וידאו. אנחנו מספקים שירותי אחסנה בשרתי windows פרטיים, חזקים ומאובטחים ברמה גבוהה במיוחד. השרתים שלנו כוללים גיבויים אוטומטיים, תמיכה טכנית, עדכוני אבטחה ואחזקה שוטפת. עלות האחסנה נעה בין 25 ל-75 ש"ח + מע"מ לחודש לאתר ממוצע. אתרים גדולים במיוחד יקבלו הצעת מחיר נפרדת. תוכלו גם לאחסן את האתר בשרתים אחרים, אבל חשוב לקחת בחשבון שאנחנו לא מחוייבים לספק תמיכה ואחריות לאתר שיותקן בשרת חיצוני.
כן, עליך לרכוש דומיין (כתובת אתר) דרך אחד מרשמי הדומיינים הישראליים. עלות הדומיין נקבעת על ידי הרשם. הסתבכת? נוכל לבצע עבורך את תהליך הרכישה ורישום הדומיין, ללא עמלה.
היתרון באתרים שלנו שהם מודולריים וגמישים, כל שינוי שתרצו לעשות בעתיד – אפשרי. ישנם שינויים שתוכלו לעשות בעצמכם בקלות, וישנם שינויים שדורשים מעצב או מתכנת ואנחנו נסייע לכם בכך לפי הצורך בתמחור נוח.
כל האתרים שלנו מפותחים בסטנדרטים המקובלים ובהתאמה בסיסית לדרישות חוק הנגישות, בנוסף בכל אתר מותקן תוסף נגישות בסיסי. עם זאת, חשוב שתדעו שהוא אינו מספק גיבוי משפטי במקרה שתימצא הפרה של תקנות הנגישות. מעוניינים להנגיש את האתר באופן מלא ולקבל אסמכתא משפטית? דברו איתנו ונשמח לספק לכם מידע נוסף ופתרונות מותאמים לאתר שלכם.