5 סיבות שבגללן אסור לכם לבנות את האתר שלכם בעצמכם

על הנייר, זו נשמעת כמו הצעה מעולה – לבנות אתר, באפס השקעה. נכון? אז זהו, שלא ממש. הנה כל הסיבות שבגללן לא מומלץ לבנות אתר בעצמכם. וכן, המאמר מבוסס על הניסיון של הרבה בעלי עסקים שניסו, התייאשו, והתבאסו על הזמן המבוזבז.

זה תמיד נשמע מפתה. לכל אחד יש את החבר או הקולגה שמספר על איך הוא בנה אתר לעצמו, ממש בקלות, במהירות וכמובן שהאתר גם נראה מיליון דולר. מצטערים להיות אלו שהורסים את המסיבה. בפועל, המציאות היא קצת שונה. הנה 5 סיבות שבגללן אנחנו חושבים שממש לא כדאי לכם לבנות את האתר שלכם בעצמכם:

זה פשוט לא נראה טוב

אז כן, נכון שתצליחו לבנות אתר. אבל קחו בחשבון שברוב הסיכויים הוא פשוט לא יראה מספיק טוב. כי גם אם יש לכם את זה בעיצוב ובהתאמת צבעים מלידה, כדי לבנות אתר שנראה מרשים ומקצועי צריך הרבה יותר מזה.

כשחושבים על זה, המטרה של האתר שלכם היא לשווק אתכם כעסק רציני, מקצועי, בלי פשרות. איך זה נראה כשהאתר שלכם הוא חובבני? לא טוב. לכן ההמלצה שלנו היא להשקיע השקעה חד פעמית בנראות שלכם, ולקצור את הפירות אחר כך.

זה לוקח הרבה יותר זמן ממה שנראה

אולי לחבר שלכם זה לקח רק יומיים. אבל ביננו, זה לא באמת לוקח יומיים ואנחנו מכירים לא מעט בעלי עסקים שזה לקח להם חודשים. בניית אתר דורשת הרבה השקעה, ואם אין לכם ניסיון קודם בבניית אתרים – זה דורש גם ידע, למידה ומחקר.

כבעלי עסקים, אתם יודעים עד כמה הזמן שלכם הוא יקר. עדיף שתשקיעו את הזמן הזה בלספק שירות לעוד לקוחות, בלשווק את העסק שלכם ולרוץ קדימה. חבל לשרוף עכשיו ימים ושבועות על בניית אתר, את זה תשאירו למקצוענים שמומחים לדבר.

זה לא באמת חינם

אין מתנות חינם, את זה אתם יודעים – נכון? הפלטפורמות ה"חינמיות" לכאורה שמציעות לכם לבנות אתר דרכן, למעשה מציעות לכם מערכת יחסים ארוכה, שבה תשלמו להן תשלום חודשי. בהתחלה תשלמו כי רק תרצו להוריד את הפרסומות שלהם מהאתר (זה הרי נראה נורא), בהמשך, תשלמו על אחסנה נוספת, ולבסוף הם יציעו לכם מסלול פרימיום מדהים – שבו תמצאו את עצמכם משלמים סכומים של עשרות דולרים בכל חודש.

כל מה שנכתב כאן, ולא לקחנו בחשבון את האפשרות שתרצו להיעזר בקופירייטר שיכתוב לכם טקסטים לאתר או במעצב גרפי שידייק את העיצובים שלכם. בקיצור, אם כבר משלמים – לא עדיף לשלם פיקס פרייס ולקבל מוצר מושלם?

ביצועים בינוניים ומטה, חבל!

באתרים של הפלטפורמות החינמיות הללו (לא ננקוב בשמן כדי לא להעליב) קיימת בעיה נוספת, והיא לא קטנה – הביצועים. כשמדובר בפלטפורמה שבנויה כתבנית ועליה מתקינים תוספים, נוצרת בעיה כתוצאה מהתקנת תוספים על גבי תוספים – המערכת הופכת לכבדה. ואיטית. ונחשו מה? לגולשים שלכם ממש אין סבלנות לחכות. הם פשוט ינטשו את האתר.

בעיה נוספת שקיימת בפלטפורמות החינמיות היא בקידום אורגני של האתר שלכם. את האתרים הללו קשה לקדם בגוגל, מה שישפיע באופן דרסטי על התנועה לאתר שלכם. ובשביל זה בניתם אתר, לא?

בסוף תרכשו אתר מקצועי, אז למה לחכות?

אז אחרי כל המאמצים והשעות ששרפתם בבניית האתר, יגיע גם היום שבו תגידו לעצמכם – די. אני כבר עסק רציני. הגיע הזמן שיהיה לי אתר לעניין. אז למה לא מראש? הרי ברור שהאתר שלכם הוא השקעה לטווח הרחוק. ואולי גם תשנו ותעדכנו אותו בהמשך. אבל כשנקודת הפתיחה שלכם נראית כל כך טוב, וכשהאתר שלכם נראה נוצץ כמו של המקצוענים – אתם מתחילים לחשוב כמו מקצוענים.

אנחנו יודעים. זה הרגע שבו אתם אומרים לעצמכם, כל זה נחמד והכל – אבל בתור עסק קטן, למי יש כסף לשלם כדי לבנות אתר איכותי? אז זהו, שגם את זה פתרנו לכם. עם האתרים של Switch אתם יכולים לדלג בכיף על השלב החלטוריסטי של העסק – ולקפוץ ישר לאתר כמו של הגדולים. פשוט כי המחירים של switch שברו את השוק.

למי יש זמן מיותר?! בואו לבחור את האתר שלכם>>

רוצה להתקדם?

נשמח להציע לך אתר איכותי ומרשים
תודה שפנית אלינו! נחזור אליך בהקדם.
Error: