הזמן שלכם שווה כסף: למה בניית אתר עסקי הפכה לתהליך ארוך ומייגע?

אף אחד לא אוהב לחכות, וכשמדובר בבעלי עסקים קטנים שעבורם הזמן יקר במיוחד, ההמתנה הופכת למעיקה וקשה כפליים. במאמר הבא נסביר על תהליך בניית אתר עסקי ולמה הוא לוקח כל כך הרבה זמן. וגם ספויילר קטן, בסוף הכתבה תוכלו להיחשף למיזם חדש ומסקרן שמצליח לספק אתר מוכן לבעלי עסקים, תוך 5 ימים בלבד.

יש לכם עסק חדש, עברתם תהליך מיתוג מחדש, או לחילופין החלטתם שזה הזמן שלכם לצאת לאוויר העולם הדיגיטלי ולבנות אתר חדש? כמה זמן בממוצע, לוקח לבנות אתר עם חברה לבניית אתרים? אם גם אתם שואלים את עצמכם, אולי תשמחו לדעת שאתם לא לבד. מדובר בשאלה פופולרית במיוחד ששואל כמעט כל לקוח מודאג בתחילת תהליך רכישת אתר.

ברוב המקרים, הלקוח לא יקבל תשובה ברורה, משום שקשה מאד להתחייב לתשובה חד משמעית בעניין הזה. בניית אתר עשויה לארוך בין חודש ל-3 חודשים או יותר, תלוי בגודל האתר, בסוג האתר, בספק וכמובן, גם בלקוח.

למה זה לוקח כל כך הרבה זמן?

אם ניכנס לרגע לעובי הקורה ונתאר כאן את ההשקעה הכרוכה בבניית אתר ואת השלבים השונים בתהליך, אפשר יהיה להבין בקלות למה הוא עשוי להימשך חודשים ארוכים.

בדרך כלל, בניית אתר תתחיל בפגישת איפיון. לאחר שהספק (כלומר, חברת בניית האתרים שאליה פניתם) יקבל תמונה לגביי הציפיות שלכם ואילו פונקציות האתר צריך לכלול, הוא ימשיך בשרטוטים של הממשק ובעיצוב. עד כאן – בהנחה שהספק היה זריז ופנוי יחסית, עברו רק 3-2 שבועות. מרגע שספק שולח לכם סקיצה של דף הבית, מתחיל פינג-פונג ביניכם לבינו, שיכול להימשך מספר ימים, ויכול גם להימרח על פני חודשים.

הלקוחות לא יחכו

כמובן, אורך התהליך כולו תלוי גם בכם. אם הייתם חרוצים ואספתם את כל החומרים לאתר שלכם מראש; תמונות, המלצות, לוגואים של לקוחות ועוד, תצליחו לחסוך בזמן של התהליך הכולל. בכל אופן, לאחר שלב העיצוב, מתחיל שלב הפיתוח, שלב שיכול לארוך מספר שבועות ואף מספר חודשים בהתאם לגודל הפרוייקט וזמינות הספק, ולבסוף יבוצעו התאמות למובייל, תיקון באגים ותקלות במהלך תקופת הרצה, וכמובן הזנת התוכן.

ומה קורה בינתיים? אתם מוצאים את עצמכם שורפים המון אנרגיה בתכנון האתר החדש, מפסידים הרבה לקוחות שמחפשים אתכם ברשת, ומרגישים, באופן כללי שההריון הזה נמשך כבר הרבה יותר מדי זמן. לאור העובדה שהשקעתם אלפי שקלים באתר, קיוויתם לפחות שאת כאב הראש הזה תוכלו לחסוך כאן, נכון?  

הפיתרון: מיזם חדשני לרכישת אתר תוך 12 ימי עסקים

כל מה שציינו עד כאן נכון לעולם הישן של בניית האתרים. כיום, בזכות מיזם חדש שהשיקה חברה בשם Switch, ניתן לרכוש אתר ולהעלות אותו לאוויר תוך 5 ימים בלבד.

היזמים שעומדים מאחורי Switch חיפשו פיתרון שיאפשר לבעלי עסקים להאיץ את תהליך רכישת האתר ולקבל אתר איכותי במהירות. איך הם עשו את זה? הם תכננו, עיצבו ופיתחו מגוון אתרים מקצועיים לפי תחומים, כך שלמעשה כל התהליך הארוך של ההשקעה כבר נעשה – ולכם נותר רק לבחור באתר שיהיה שלכם.

תגיד לנו במה אתה עוסק – ונגיד לך איזה אתר מתאים לך

נסביר עוד קצת על איך זה עובד. כל אתר ואתר שונה בעיצוב, במבנה ובפונקציות השונות שהוא מציע. היזמים מספרים שלהשקת המיזם הזה קדמה מחשבה רבה ותכנון מדויק של כל אתר ואתר, כך שיתאים בצורה מיטבית לבעל המקצוע הרלוונטי. כך, תוכלו למצוא בSwitch- אתר שמיועד במיוחד לעורך דין, אתר לבעלי צימר, אתר למדריכת הורים ואתר ליועץ פנסיוני, למשל.

כאן המקום להעיר שאמנם הרכישה היא מתוך מאגר של אתרים מוכנים – אבל לא מדובר באתרי "תבנית". במילים אחרות, האתר שתרכשו שייך רק לכם, ולא תראו אותו בשום מקום אחר.

לאחר שתבחרו מתוך מאגר האתרים (יש מגוון לא מבוטל) בזה שהכי מתאים לכם (לפי תחום העיסוק שלכם), מה שנותר הוא רק לבצע התאמות מינימליות– להכניס את הלוגו, להוסיף תמונות או להזין טקסט, להוריד או להוסיף פונקציות מסוימות – וזהו! האתר מוכן לעלות לאוויר.

למי יש כוח לחכות?!

לסיכום, אם אתם בעלי עסק שעומדים לפני תהליך של קניית אתר, אתם לא חייבים לעבור תהליך ארוך ומייגע כדי לקבל אתר איכותי ומרשים. הודות לטכנולוגיה מתקדמת וייחודית שפותחה לאחרונה, כל בעל עסק שמעוניין באתר יכול לקבל את התוצאה הסופית בתוך מספר ימים בלבד.

בואו לבחור את האתר העסקי שלכם>>

אין לך זמן לחכות?

האתרים שלנו מוכנים לעלות לאוויר תוך מספר ימים בלבד.

תודה שפנית אלינו! נחזור אליך בהקדם.
Error: