איכות עם קבלות: UMBRACO זכתה ב-3 פרסים במהלך השנה החולפת

כמה עובדות שכדאי להכניס למערכת השיקולים שלכם אם עוד לא רכשתם אתר, או במילים אחרות - עוד שלוש סיבות טובות לבחור באיכות של Switch ובמערכת ניהול התוכן המצטיינת שעליהם האתרים שלנו בנויים, UMBRACO.

נזרוק הימור שאין סיכוי שמעתם על זה, אלא אם אתם אנשי תכנות, אבל ב-2019 UMBRACO, מערכת ניהול התוכן האירופאית (CMS) שעליה בנויים האתרים של Switch, זכתה ב-3 פרסים שווים במיוחד:

  1. פרס זהב, בקטגוריית 'מערכת ניהול תוכן', בחירת הקוראים של המגזין 'ויז'ואל צ'וייס'
  2. פרס חד-קרן עתידי, על ידי DIGITALEUROP
  3. ולבסוף – מערכת ניהול התוכן הכי טובה לארגון! ע"י מבקרי CMS

אולי אתם שואלים את עצמכם, למה שיהיה לנו אכפת מכל זה? ובכן, גם אם אתם לא ממש בקיאים בתכנות ולא מבינים מהי החשיבות של בחירת מערכת ניהול תוכן כזו או אחרת, חשוב שתדעו שלא תמיד מה שפופולרי הוא הטוב ביותר. אנחנו בחרנו ב-CMS קצת נחבא אל הכלים, אבל כזה שעושה את העבודה בצורה מושלמת 😊  

בסופו של דבר, כשהקמנו את switch היה לנו חשוב לא לוותר לרגע על האיכות. בחרנו בUMBRACO כי היא פשוט המערכת הטובה ביותר – זוהי מערכת ניהול התוכן עם הביצועים הכי מדהימים שיש, היא מהירה, גמישה, מאובטחת כמו בנק שוויצרי, ולא מפסיקה להתפתח. יודעים מה? נפסיק להחמיא לה בעצמנו (הרי אנחנו לא לגמרי אובייקטיביים) ונספר לכם על הפרסים היא זכתה לאחרונה:

המפונפן: CMS זהב 2020 

זה הפרס ש- UBRACO קיבלה לאחרונה, מקום ראשון בקטגוריית "מערכת ניהול התוכן" מטעם מגזין ויז'ואל צ'וייס. אגב, אתם אולי לא מנויים של המגזין, אבל מדובר במגזין חשוב שמיועד למתכנתים מכל רחבי העולם. מה שמרגש אותנו, הוא שהקוראים של המגזין בעצמם, הם אלו שהעניקו את המקום הראשון לUMBRACO. הם בחרו במערכת ניהול התוכן הזאת על פני עוד 400 שהתחרו באותה קטגוריה. מרשים, הא?

המנצנץ: פרס חדי הקרן העתידיים 2019 

כן, אתם בטח מדמיינים עכשיו את הקשת בענן, הנצנצים והשיער הצבעוני, אבל לא. זה לא חד קרן כזה, סליחה ומחילה. מדובר בפרס, לא פחות חשוב, שמיועד לחברות ברחבי אירופה, בסדר גודל קטן עד בינוני, שהן בעלות פוטנציאל להיות בעתיד ענקיות הטכנולוגיה. איזה תואר מפוצץ! וכן, UMBRACO הוכיחה כאן, שהיא חדשנית, מהפכנית ושהיא עוברת תהליכים עסקיים מוצלחים ונכונים.

אגב, אם תהיתם, על הפרס הזה התמודדו 35,000 חברות בכל רחבי אירופה. אמרנו שמדובר בפרס מנצנץ, נכון?

המבטיח: מערכת ניהול התוכן הטובה ביותר לארגון

פעם שלישית גלידה! ולמען האמת אנחנו בטוחים שגם בשנה הבאה UMBRACO  תזכה בפרסים מרשימים לא פחות. בכל אופן, הפרס השלישי הוא מטעם מבקרי מערכות ניהול תוכן. מדובר בפרס שמוכיח שגם מערכת קוד פתוח כמו UMBRACO, יכולה לשמש ארגונים גדולים, שלא מפקפקים לרגע ביכולות ובאמינות שלה.

בקיצור, כשאתם רוכשים אתר ב-Switch, אתם יכולים להיות גאים שעשיתם את עסקת חייכם, עם אתר שהוא לא רק מרשים ובמחיר מעולה, הוא גם איכותי, עם קבלות.  

האיכות חשובה לך?

האתרים שלנו סופר דופר איכותיים, והם נוצצים במיוחד!

תודה שפנית אלינו! נחזור אליך בהקדם.
Error: