הזמנת אתר

רק עוד קצת ויש לך אתר חדש וחתיך!

כאן מבצעים הרשמה על מנת לשריין את האתר שבחרת, נציגינו יצרו איתך קשר תוך יום עסקים אחד להשלמת התהליך.
*יש לך קוד קופון להטבה? תוכל להזין אותו לאחר ביצוע ההרשמה ולקבל את ההטבה

האתר שבחרת

עוד לא בחרת את האתר הרצוי.
בעמוד האתרים שלנו תמצא את כל האפשרויות.

המסלול שבחרת

עוד לא בחרת את המסלול הרצוי.
בעמוד המסלולים תמצא את כל האפשרויות.

שמור ל 24 שעות

אנחנו שמחים שבחרת את המסלול והאתר המתאימים לך, באפשרותך לשמור את האתר ל 24 השעות הקרובות כדי שלא יימכר למישהו אחר באמצעות מילוי הפרטים הבאים:

<strong>תודה שפנית אלינו!</strong> נחזור אליך בהקדם.
Error:

דברים שחשוב לדעת לפני הזמנת אתר:

רכישת דומיין - יש לרכוש דומיין (כתובת אתר) דרך אחד מרשמי הדומיינים הישראליים. עלות הדומיין נקבעת על ידי הרשם. אם יש צורך שנבצע עבורך את תהליך הרכישה והרישום - אין שום בעיה. אנחנו לא גובים עמלה על התהליך.

אחסנת אתר - החברה מספקת שירותי אחסנה בשרתי windows פרטיים, חזקים ומאובטחים ברמה גבוהה במיוחד. השרתים שלנו כוללים גיבויים אוטומטיים, תמיכה טכנית, עדכוני אבטחה ואחזקה שוטפת. מחיר האתר אינו כולל את עלות האחסנה (אירוח) על שרתי החברה. עלות אחסנה נעה בין 25 ל75 ש"ח +מע"מ לחודש לאתרים ממוצעים (תלוי בגודל האתר). אתרים גדולים במיוחד יקבלו הצעת מחיר נפרדת. ניתן לאחסן את האתר בשרתים אחרים, אבל חשוב לקחת בחשבון שהחברה לא תהיה מחוייבת לספק תמיכה ואחריות לאתר שיותקן בשרת חיצוני.

נגישות - תוסף נגישות בסיסי המותקן כברירת מחדל אינו מספק גיבוי משפטי במקרה שתימצא הפרה של תקנות הנגישות. מעוניינים להנגיש את האתר באופן מלא ולקבל אסמכתא משפטית? נשמח לתת לכם מידע נוסף ופתרונות מותאמים לאתר שלכם.

תנאי תשלום - הזמנת האתר מותנית בתשלום מקדמה. את יתרת התשלום ניתן לפרוס למספר תשלומים בכרטיס אשראי, נציגינו ישמחו להציע לך הסדר תשלומים נוח.