אודות Switch

מה הולך פה?

אתר Switch הוא מיזם אינטרנטי חדשני שנועד לסייע לבעלי עסקים ומנהלי ארגונים לרכוש אתר אינטרנט עבור העסק או הארגון שלהם - בקלות, במהירות, בשקיפות מלאה ובידיעה ברורה מה התוצר שהם יקבלו בתמורה למחיר.

הצוות המקצועי שלנו תכנן, עיצב ופיתח מגוון אתרי אינטרנט מקצועיים לפי תחומים, בעזרת טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת - ולך רק נשאר לבחור אתר שמתאים לך בול ולקבל אותו תוך מספר ימים!
בעצם - האתר שלך כבר כמעט מוכן. שיחת איפיון קצרה ועוד כמה ליטושים קלים ואנחנו נוודא שהוא יענה לך על כל הצרכים, יתאים למותג שלך וידבר בשפה הנכונה אל קהל היעד שלך.

מי אנחנו?

מאחורי המיזם עומדת חברת TWB DIGITAL בע"מ, חברה לבניית אתרים, מיתוג ופרסום בדיגיטל. עד היום בנינו בעיקר אתרי בוטיק - אתרים בסטנדרט גבוה במיוחד, ללקוחות שמעוניינים באתרים חדשניים, מורכבים או ממותגים באופן מלא. האתרים שלנו מפותחים בטכנולוגיה מתקדמת המשמשת את החברות הגדולות במשק, ומקבלים תשומת לב רבה בכל פיקסל, אבל התקציב הנדרש עבור הפיתוח שלהם לא מתאים לכל עסק או ארגון.

פניות רבות מבעלי עסקים קטנים או בראשית דרכם, עמותות וארגונים קטנים, הולידו את הצורך לפתח מענה איכותי בתקציב שמתאים יותר לעסקים הקטנים, וכך נולד המיזם החדש שלנו.

במשך מספר חודשים צוות המקצוענים שלנו הגה, תכנן ופיתח את Switch, שמשנה את כללי המשחק בבניית אתרים בעזרת טכנולוגיה חדשנית ובלעדית. מצד אחד - אתרים בסטנדרט גבוה, בעיצוב מוקפד מדף הבית ועד עמוד צור קשר, מצד שני - מחירים נוחים ומשתלמים גם לעסקים קטנים ועמותות.

הבאנו לכם את הטופ

בעוד שרוב האתרים הקטנים נבנו עד היום בפלטפורמות המוניות המייצרות אתרים גנריים בעלי ביצועים בינוניים, בעשור האחרון החברות הגדולות במשק ומביני עניין, בוחרים בבניית אתרים בטכנולוגיה שונה לחלוטין.

אנחנו מאמינים שגם לעסקים קטנים מגיע לקבל אתרים שהם פסגת הטכנולוגיה, ולכן פיתחנו את Switch במערכת ניהול התוכן האירופאית המתקדמת UMBRACO. מערכת חזקה, יציבה, צומחת, בעלת קהילת מפתחים מקצועית בכל העולם, שמפותחת בסביבת Windows ונתמכת על ידי ענקית הטכנולוגיה Microsoft.

זה הזמן לשכוח מכל מה שידעת על ניהול אתרי אינטרנט - ולהתרגל לטוב ביותר: מערכת ניהול תוכן אינטואיטיבית, נוחה וקלה לתפעול, שמאפשרת גמישות רבה, צמיחה בלתי מוגבלת לאתר שלך, וכמעט שלא דורשת הדרכה או למידה. אנחנו כל כך בטוחים בה שאין לנו שום בעיה להתחייב לתת לך תמיכה והדרכה בכל פעם שיהיה בכך צורך - על חשבוננו!